من با سیگنال‌ دهی در بازار بورس موافق نیستم. این کار دو تا اشکال بزرگ داره. یک اینکه شخص رو وابسته به یه نفر دیگه می کنه و دوم اینکه باعث ایجاد تحرک مثبت یا منفی به صورت کاذب در سهام میشه!
پیشنهاد می کنم به جای استفاده از سیگنال خودت یاد بگیر و مستقل و پر سود برو جلو.

تمام مباحث دوره ها رو با مثال واقعی از بازار واقعی آموزش میدم و برای هر مبحث کلی تمرین و نمونه توی دوره میارم و ازتون می خوام که برین و تمرین کنین تا براتون کامل جا بیوفته.

پشتیبان اصلی شما توی این دوره، باشگاه VIP حسین عظیمی هست که با عضویت توی این کانال تلگرامی هم آموزشهای تکمیلی دریافت می کنی، هم سوالات پر تکرار اعضا رو اونجا جواب میدم.

 عضویت در کانال VIP فقط برای دانشجویان من امکان پذیر هست و به هیچ عنوان فروش اشتراک کانال VIP به تنهایی ندارم.

شما بعد از خرید دوره اگه دیدی با من و دوره ارتباط برقرار نمی کنی یا نمی تونی یادش بگیری، تا ۳۰ روز فرصت داری که پولی که بابت دوره پرداخت کردی رو پس بگیری.

 

گذراندن این دوره برای هر کس که بازار بورس فعال هست یا می خواد کار در این بازار رو شروع کنه مناسب و لازمه.

دوره جامع بورس از دو بخش تابلوخوانی و تحلیل تکنیکال تشکیل شده. تحلیل تکنیکال برای تحلیل تمام بازارهای مشابه مثل فارکس، ‌ارزهای دیجیتال،‌ بازار طلا (مظنه) و دلار کاربرد داره اما هر بازاری جزییات و نکات مخصوص به خودش رو هم داره که اگر بخوای توی اون بازارها فعالیت کنی باید اونها رو هم یاد بگیری.

این دوره شامل دو بخش فلش آموزشی (حاوی ۱۲ ساعت آموزش پایه بورس) و کانال VIP برای آموزشهای تکمیلی، هدایای آموزشیُ،‌ تحلیل بازار و… است که آن را به یک دوره جامع تبدیل کرده است.

به خاطر تعداد زیاد دانشجوها و همینطور زمان زیادی که تولید محتوا از من می گیره، متاسفانه فرصت تحلیل سهام شخصی شما رو ندارم، ‌اما گاهی در لایوهای عمومی اینستاگرام تحلیل سهام فالوورها رو انجام میدم

من در فضای بورس کشور آدم شناخته شده ای هستم. خوشبختانه فضای مجازی این فرصت رو به همه میده که دیگران رو نقد کنن یا اگه خطایی از کسی سر زد، اون رو افشا کنن و خدا رو شکر می کنم که توی این فضا هم من به خوشنامی شناخته میشم.
از طرفی گارانتی ۱۰۰ درصدی دوره جامع بورس عملا ریسک شما رو به صفر رسونده و اگه نتونی یاد بگیری به راحتی می تونی پولی که پرداخت کردی رو پس بگیری.